locally owned & operated in the Des Moines metro area

Jen's Favorite Spaghetti

Jen's Favorite Spaghetti

Regular price
$15.00
Sale price
$15.00
Unit price
per 

Included in your prepared meal:

Ingredients needed to finish your meal:

  • Spaghetti noodles
  • Freshly grated parmesan for topping